Düşünceler Hakkında Bilmek diş eti kanaması bitkisel çözüm

şayet diş ve diş etleri arasında yararsızluklar var ise yemiş olduğunuz yiyecekler bu işsizluklar beyninde birikebilir ve apse oluşmasına neden olabilmektedir. Böyle bölgeler diş hekimi aracılığıyla yoklama edilerek dolgu medarımaişetlemi ile bu bölgeler kapatılmalıdır.

Mütehassıs doktor Ne ahit çekildi ? henüz yeni çekildi ise bir süre zorlanmalar olucaktır. Henüz sonrasında geçer.

habib implant yapmış oldurmayı düşünüyorum lakin 3 hekim farklı anlattı bir tanesi dişin 2 sinde apse bulunduğunu çekimden sonra apsenin iyileşmesi bâtınin 6 kamer bekliyebileceğimi söylemiş oldu.başkası göz apseyi gördü çekimden sonra 2 ay deruninde yaranın kapanmasıyla beraber 2 kamer mideinde implantı hulliyatp ayrıca üst çene kemiği sinüse andıran evetğu dâhilin implantı biraz eğik yapalım dedi.

burcu Hocam merhabalar, üst azı dişimin (daha önceden hat tedavisi uygulanmıştı) dolgusu düştü baya bir zamandır boşlama ediyordum ne efsus ki son günlerde şaksiyonkinlik oluştu kendi kendine indi bir daha oluştu zaman ferda giderim derken tekrar şdavranıştiğini gördüm bugün elimle yoklama ederken bir anda patladı ve iltihap fışkırdı gıyabında da beş on kanla pürüzlü aktı ev hekimine çıbanvurdum takkadak bana Sulcid 375 yazdı ancak ben bu sene 3 yol penisilin ve türevi ilaç kullandım ilacı kullansam mı diş doktoruma gideceğim ama kullanmadan mı gitsem kullanıp mı gitsem bilemedim bir bile bu iltihabın patlaması çok sakıncalı mı kana karışma gibi bir durumu var mı :S

Mütehassıs hekim Yaralarınızı görmem geçişsiz dişinizle ilgili de mümkün yalnız olmayabilirde bunun midein araştırma olmalkaloriız. Ayrıca dişinizde iltihaplanma var ise kesinlikle tedavisini yaptırınız.

Uzman doktor Antibiyotiklerinizi kullanmaya, doktorunuzun tavsiyelerine uymaya ve şiş olan nahiye hariç özge bölgelerin günlük olarak bakımı hayata geçirmeye devam ediniz.

seyfi Merhabalar, kırılmış olan dişim dâhilin doktorum hat tedavisi önerdi. tedaviye çıbanladık ve sonrasında apse gelişti. tedaviye kafalamadan önce antibiyotik almama mukabil apse dahada gelişerek çenemden dudağıma denli doldu. elan sonrasında enjeksiyon tedavisiyle beraber antibiyotik almaya devam ettim.

serhan Selam hocam 30 yasindayim zir cene sagimdaki 20lik disim damaktan cikti ama diger dislerim kadar uzamadi ilk öğün bu iki gundur dis etim sisti ve galiba iltihap yapti dip yer damamin küçük bir parcasi dis previous ustunde bu bahis bagdemcime denli vurdu size sorum deniz antibiyotik kullanmalimiyim yoksa agri stoper icip yatistirip gecmesinimi beklim arastirdima gore oradaki ekmek artiklarinin o damak icin3 girip olusan bakteriden oldugu ama apseyi yapti tavsiyeniz nedir ilac konusunda.

İrem Hekim eş merhabalar diş etimde iltihaplanma vardı. Doktora gittim ve antibiyotik otlar verdi. Bu antibiyotikleri kullanırken iki canlı olduğumu öğrendim.

Spesiyalist doktor Vesair dişinizin durumundan doktorunuzun haberi var mı ? Diğer dişlerize de baktımı ?

erek hocam merhaba benim diş etim ay önce apse yaptı doktor hat tedavisi yapalım dedi bana şmedarımaişetikliğin inmesi karınin bi ilaç yazdı ilacı kullandım şkonulik indi bende hat tedavisine ister on yahoo kalmadığını düşündüm şuan dişetim yeniden şnöbetti ben gine aynı ilacı aldım ama şimdiye denli bi faydası yasak napmalıyım. bide dişeti şalışverişikliğinde sigara dâhilmenin ziyanı nedir şimdiden teşekkür ederim..

Bilirkişi doktor Kesinlikle bir diş hekimine gitmelisiniz. Düşünülecek bir kalıp bileğildir. Eğer apse kurutucu verecekse bunu doktorunuz verecektir. Çürük dişinizi vakit kaybetmeden sağaltma yaptırın..

Bilirkişi hekim Eğer doktorunuz çekilecek dediyse iltihabın durumu garçekten müterakkitir. İsterseniz değişik bir uzmanada danışabilirsiniz.

Elif Merhaba ben Türkiye’bile matemıyorum bundan 5 kamer once çürük olan dişim kurtarıldı kanal tedavisi ve dolgusu mimarildı . Suan tatil muhtevain almanyadayım akılalmaz bir diş vecası çekiyorum ve ağzımda baska çürüklerde var ancak Almanya’da ağrı sebebi ile doktora gittim müzelik dolgundan dolayı ağrı oluştuğunu sinirlerinin sahih bir sekilde öldürülmediğini söyledi o mıntıka apse yapmış ilaç verdi ve dişin dibine ilaç yerleştirecek geçici dolgu yaptı ancak benim halen kafayı rızık derecede bir balkım var kulağıma ümükıma ve basıma vuruyor ağrı yardımcı olun lütfen ne yapmam gerekiyor düzgülü mi bu vecalar doktor alışılagelen oldugunu sabırlı page olmam icap ettiğini söylemiş oldu fazlasıyla şiddetli balkım var bu olağan mi gercekten yanıt bekliyorum lütfen yardımcı olun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *