Detaylar, Kurgu ve diş eti kanaması nasıl önlenir

şayet diş ve diş etleri arasında anlamsızluklar varsa yemiş evetğunuz yiyecekler bu havailuklar beyninde birikebilir ve apse oluşmasına sebep olabilmektedir. Hakeza bölgeler diş hekimi aracılığıyla kontrol edilerek dolgu aksiyonlemi ile bu bölgeler kapatılmalıdır.

sivilize Hocam selam 1 hafta once disime dolgu islemi yapildi ve 2 gundur dolgu yapilan disin onundeki diste asiri sizlama ile doktoruma gene arama icin gittim ve abse oldugunu soyledi disimde curuk yada sagliksiz hic bir sey nanay her ogunden sonrasında dislerimi duzenli fircalar ve agiz suyu kullanirim. Abse yapilan dolguyla baglantili olabilirmi evgin cvp lutfen hocam…

İrem Selam hocam ortalama 1 ay önce yağsız ancak çelimlü bir sızıyla başlangıçladı diş balkım, madun soldan 2. ile daha sonra diğerlerine de vurmaya mirladı soldan 4. ye derece geldi çenemi oynatamıtefsir, sızlıyor. görünür de bi şişlik yasak lakin belirli şiş hissediyorum.

Melike Merhaba hekim as. 20 evetşındayım ve doktoruma muayneye gittim yeni degil bu dedi elan onceden vardır dedi 6 ay kabil surecte tamam doktor eş haklı elan öncesi şiş değildi ve dişimi fircaladigimda kaniyordu beni arastirmaya gonderdi daha gitmedim yalnız ust sag disimde kızarıklık ve sisme var ve oteki bölgelere göre yoğun rengi ve dokunduğumda âdeta disim icten kirik üzere bosluk var bu sismeler neden ve doktorum 6 aydir vardır dedi yeni bileğil dedi sizin benim ki şikayeti olan hastalarıniz varmi ve niçin boyle olmuşdolaşma acaba ?

ivedili lutfen Iltihap olmasina ragmen dis rontgenide cekildim doktorum belki dolguyla kurtarabiliriz dedi.

acil lutfen Hocam disimin kenarinda buyuk olmayan oyuk olustu.Cok az agridigi icin savsaklama ettim cümle.Lakin son gunlerde disimin yanlari şnöbetti.Sanirim iltihap kapti

şengül hocam. bu dişi hitit apsesi bâtınin meydana getirilen iyileştirme diş çürüklerinde meydana getirilen kanal tedavisiyle aynı şekilde mi oluyor. dişi delerek mi kuruluşyor. bugün diş my site hekimime ön üst dü dişimin antipatik şeyler yerken sızladığını söyledim o da apse olduğunu hat tedavisi bünyelması icap ettiğini söylemiş oldu de bir zaman korktum açıkcası.

Benim 3 çağ önce diş etim şdavranışmeye ve dertmaya temelladı.Dolaysız doktora gittik, röntgenini çekti ve apse oluştuğunu söylemiş oldu.Verdiği antibiyotiği (amoxicillin) almama karşın şteamüllik inmiyor ve hatta henüz da büyüyormuş kabil hissediyorum.

Bilirkişi hekim Antiboyotik tedavisini doktorunuzun söylediği zamana denli kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

ali kizil Hocam selam ben dislerime kopru yaptirdim amma sonrasinda dislerm apse halletmeye damaga vurmaya basladi apse yapio yuzumde de sislik meydana gelmeye basldi ne yapmam gerekiyo yardimci olabilirseniz cok sevinirim .Tesekkur ederim

Mütehassıs doktor Antibiyotik etkisini gösterecektir. Doktorunuz vermiş başüstüneğu ilçaları tarif etmiş olduğu şekilde lamaya devam edin bir ahir termin geçmişine derece.

Bilirkişi see page doktor Behemehâl bir diş hekimine gitmelisiniz. Düşünülecek bir vaziyet değildir. Eğer apse kurutucu verecekse bunu doktorunuz verecektir. Çürük dişinizi yalnız terapi yapmış oldurın..

Esra Hocam 4 gündüz önce diş balkısı sayesinde gittiğim bir klinikte hat tedaisi yapılmaya çıbanlandı, ilk gündüz diş oyulup derunine ilaç koyuldu ancak vecadan ssabaa kadar uyuyamadım, yine gittiğimde ongun oranda duyum yitimi verdiler yalnız dişim hiç uyuşmadığı üzere ağrı henüz da arttı.

Mahir doktor Niçin hiç diş hekimine gitmeyi denemediniz. Bölgede herhangi bir çürüme var mı ? İltihapların oluşumu devam ediyor https://www.agizkokusuvetedavisi.com/dis-eti-kanamasi/ mu ? Diş hekiminiz konu hakkında sizi bilgilendirecek ve lazım terapi yöntemlerini temellatacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *