diş eti kanaması abdesti bozar mı Üzerinde Buzz söylenti

Mütehassıs hekim Rica ederim geçmiş olsun.. Ağrılarınız oluşursa doktorunuza sormaya ve burada sormaktan çekinmeyiniz.

hilal Selam hekim mir benim dişim apse kaptı. Lakin apsede ağrılar yok bir mesafe evet daha sonra geçti.

Spesiyalist hekim çaykara hnım diş hizmetınıza çok özen göstermelisiniz. üste diş hekimi kontrollerinizi de savsaklama etmemelisiniz.

Mahir hekim Dişinize müteveccih olarak yapmış olduğunuz bu işlem son tabaka hatatır. Dişinize (Dişetinize) enjeksiyon veya başka bir cisim günindirmanız mevcut problemlerın üzerine başka problemlerı da eklemenizden gayrı bir yarar sağlamlamayacaktır.

acil lutfen Iltihap olmasina ragmen dis rontgenide cekildim doktorum ihtimal dolguyla kurtarabiliriz dedi.

Çok çok müterakki boyutlarda kalıcı hasarlara niye kabil ihtimal ama sizde öyle bir gidişat laf konusu değil.

berke merhama doktor abi ben 12 yasındayım dısımın indinde ten war arıo lakin zait bileıl ne yapabılırm hekim kanal tedavimi yapar

Bilirkişi previous doktor Diş kırılmalarının en eke nedenlerinden birisi dişlerin çürümesidir. Dişler bu nedenden dolayı kırılma yapmış kabil.

esra Hocam merhaba . Benim zaman bir dişime kanal tedaisi uygulandı. Yalnız hala balkısı var acaba düzgülü mi?

ali kizil Hocam merhaba ben dislerime kopru diş eti kanamasına ne iyi gelir yaptirdim lakin sonrasinda dislerm apse yapmaya damaga vurmaya basladi apse yapio yuzumde de sislik meydana gelmeye basldi ne yapmam gerekiyo yardimci olabilirseniz cok sevinirim .Tesekkur ederim

Mazhar Merhaba hocam kırılmış olan dişim apse yaptı doktora gittim antibiyotik tedavisi goruyorum ne dönem gidip dişimi cekebiliim

demet Selam hocam benim diş eti ile dişimin arasındaki bölgede bir read more şmaslahatlik oluştu ön dişimin orada kızarık olan bu bölgeye nasıl bir sağaltma uygulanmalıdır ?

Spesiyalist hekim Göremeden bu sermaye üzerine tefsir yapmak çın bileğildir. Röntgen filmine gereksinim olur..

Apse tedavilerinde kanal tedavisi haricinde cerrahi iyileştirme icraatı da vardır. Bu cerrahi işlemler periodontist uzmanları tarafından gerçekleştirilmektedirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *