diş eti kanaması için gargara Günlükler

ferhan selam hocam benim diş etim şmaslahatti ve üzere fındık büyüklüğüne geldi karıninde parafin iltihap odaüküyor. özge bir dişimde bile bu şekilde hoppa şmedarımaişetme var titrırım o da büyüyecek.

Handan Selam yıllrdır çürük olan ve imdi ciğerinden çürük diş etleri çıkmaya temelalayan, yoğun bir buke yapan bir dişim vardı.. Bugün çektirdim.. Doktorun dediği dereceıyla diş artık kurtarılacak durumda değilmiş.

Mahir hekim çeşme hnım diş hizmetınıza çok özen göstermelisiniz. Ayrıca diş hekimi kontrollerinizi bile savsaklama etmemelisiniz.

burcu Hocam merhabalar, üst azcaı dişimin (daha önceden kanal tedavisi uygulanmıştı) dolgusu düştü baya bir zamandır savsaklama ediyordum ne yazık ki son günlerde şustalıkkinlik oluştu kendi kendine indi bir henüz oluştu zaman ferda giderim derken yeniden şişçiliktiğini gördüm bugün elimle kontrol ederken bir anda patladı ve iltihap fışkırdı gıyabında da bir zaman kanla tütsülü aktı ev hekimine esasvurdum vakit kaybetmeden bana Sulcid 375 yazdı ancak ben bu yıl 3 defa penisilin ve türevi ilaç kullandım ilacı kullansam mı diş doktoruma gideceğim lakin kullanmadan mı gitsem kullanıp mı gitsem bilemedim bir bile bu iltihabın patlaması çok sakıncalı mı kana karışma kabilinden bir durumu var mı :S

ivedi lutfen Iltihap olmasina ragmen dis rontgenide cekildim doktorum ihtimal dolguyla kurtarabiliriz dedi.

naz Selam.benim alt damağında berk bir şdavranışlik var.orda bir dişim iltihap kapmıştı. Hekim temizleyip dolgu yaptı.

seyfi Merhabalar, kırılmış olan dişim yürekin doktorum hat tedavisi önerdi. tedaviye serladık ve sonrasında apse vürutti. tedaviye mebdelamadan önce antibiyotik almama mukabil apse dahada vüruterek çenemden dudağıma denli doldu. daha sonrasında şırınga tedavisiyle bu arada antibiyotik almaya devam ettim.

tek ben emlak dişinda hat tedavisi olmuştum.fakat yarim kaldi ilk seans nihayetinde turkiyeye donus yapmistim ve yaklasik olarak 7 kamer savsaklama ettim ve son 1aydir mütemadi apse halinde.ve geçmiyor doktora gitmeyi baki olarak erteliyorum sizce gerçek bir şey varmidir?

Yildirim Merhaba hocam.Yaklasik 3 sene önce disim cürüdü doktora navigate to this web-site gittim hat tedavisi yapti ve dolgu gibi bisey doldurdu ama zamanla o dolgu dvücutü ve disimin uzerine bastiramiyordum sonrasında disim kirildo ve kökü kaldi 2-3 aydir bastirabiliyordum bi sorun yoktu yalnız simdi dis etim ve yanagim sisti bi agrim namevcut amma bastiramiyorum tekrar güya bisey batiyormus kabilinden oluyor doktora basvursam ne üzere terapi uygulanir bana?

Mütehassıs hekim Tuzlu su ile gargara yapabilirsiniz. Fakat diş hekimine görünmenizde de fayda vadır. Bir ilaç tedavisi önermiyorum.

Mütehassıs hekim İlaçlarınızı kullanmaya ve doktorunuzun önerilerine uymaya devam edin.. İltihap kuruduğunda doktorunuz dişinize dis eti kanamasi kanser vacip müdahaleyi gerçekleştirecektir.

Mütehassıs hekim Yanıt hakkı oluşmaması yürekin kurum adını yorumunuzda düzelttim.. Çocuğunuzu bir endodontiste götürünüz çocuğunuzla daha kazançlı ilgilenecektir.

Mütehassıs doktor Yanlızca antibiyotik kullanmanız dişinizin iyileşmesini sağlamlamaz hat tedavisi uygulanması gerekir. Yeni baştan antibiyotik tedavinize serlamanız ve hat tedavinizi olmanız gerekir. Sigara kullanmaı iltihaplara ve oluşan iltihaplanmaların iyileşmemesine münasebet olur.

gokhan Hocam üst kopek dişinin üstünde apse var sadece dokununca aciyor hekim cekelim dedi bi baskasi hat diş eti kanaması hangi vitamin eksikliğinden olur tedavisi dedi sizce ne yapmaliyim kanal tedavisi ile kurtulmasii mumkunmudir…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *