diş eti kanaması için gargara Günlükler

Eğer diş ve diş etleri arasında muattalluklar var ise yemiş evetğunuz yiyecekler bu işsizluklar ortada birikebilir ve apse oluşmasına niçin olabilmektedir. Hakeza bölgeler diş hekimi tarafından muayene edilerek dolgu nöbetlemi ile bu bölgeler kapatılmalıdır.

ilhan Hocam üç ruz önce alt azı diş cektirdim hala devam eden ağrı var ve kürdanla bastirdım kemige değiyor yüzeyde kökmü kaldı acaba elan önce bu dişe kanal tedavisi yaptırmıştım sizlamayla başlangıçladı ve gitgide kalan ağrı oluştu doktor tedavinin sonuç vermeyecegini söyleyerek çekti şimdi ne yapmalıyım

Diş hekiminiz röntgen ve bir zümre iyileştirme metodları ile apseli diş bölgesinin tşhisini yapacaktır.

esra selam doktor eş 7-8 aydır dilimde kırmızı yaralar çıkıyor dişimde apse var bundan dolayı çıkma ihtimali varmıdır acaba, tahlillerimi yapmış oldurdım düzgülü çıktı

Mahir doktor Beli vecalar olabilir. Diş iltihabı demeden önce görülmesi gerek lakin diş iltihabı olma yüzdesi çok fazladır. Behemehâl diş hekiminize servurunuz.

Apseli bölgenin etkisi diş apsesi terapi edilene derece sürer. Bu see this sürede diş ve kemikler erimeye devam see this website edecektir. Sağaltma edilmez ve tedaviye geç kalınırsa diş kaybedilebilir.

kaynak merhaba hocam benim diş etimde ve munsap kucakimde ötümlü apse oluyor biri geçiyor başkası mebdelıyor bunların geçmesi muhtevain ne yapabilirim?

İrem evet hocam apse niçin oluşur ? doktor dişini kesif fırçalamazsan olur dedi. siz ne diyorsunuz ?

fizik Hocam merhaba. Benim sol ust arka disimde agri var. Abse yahut 20 lik disimin cikmasindan supheleniyorum. Disimin orda sari bir sislik vardi ve kul o sislenmişği iğneyle patlatip icindeki siviyi cikardim fakat hala agri devam ediyor ve sislik duruyor ne yapmam gerekir?

Mütehassıs doktor Sizi kararlamadan sağaltma etmeden ve herhangi bir hastalığınızın olup olmadığını bilmeden ilaç sağaltım öneremem..

Kompetan doktor Gömülü mütebaki dişiniz apse yapmış olur. Bu duruma diş hekiminiz karışma etmesi gerekir. Gözetmek yada üzerine kuruluşlacak davranışlemler vecalarınızın daha çok fazlalaşmasına niye olacaktır.

demet Selam hocam benim diş hitit ile dişimin arasındaki bölgede bir şmedarımaişetlik oluştu ön dişimin orada kızarık olan bu bölgeye nasıl bir tedavi diş eti kanaması bitkisel çözüm uygulanmalıdır ?

Esra Hocam 4 tarih önce diş vecası sebebiyle gittiğim bir klinikte hat tedaisi strüktürlmaya çıbanlandı, ilk gündüz diş oyulup mideine ilaç koyuldu fakat dertdan ssabaa derece uyuyamadım, tekrar gittiğimde ferah miktarda anestezi verdiler amma dişim hiç uyuşmadığı kabil ağrı elan da arttı.

su taşkınıçuk çoban hocam dişim de apse var 1 hafta oldu atibiyotik kulandım ama halla aynı agrı yasak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *