diş eti kanaması için ne yapmalı Için 5-İkinci Trick

osmann Ne diş hekimine gitmedigimizi soruyorsunuz hocam cevap vereyim 17 yasin da gittiğim dişçi diş kökünde iltahap bulunduğunu farketmeden çekti ve diş uyuşması çok ağrı yasevimliık çekerken dışı aldıktan sonra kokde iltahap gördü özür diledi 24 matemında değişik bir dış ci dizimi çekerken kırdı kök bağırsakerde kaldı beni capaya o şekilde yolladı onun benizünden amaliyat oldum peki ben size sorayim hepimiz dişciye korkmadan nasıl gidelim??

Mütehassıs doktor Ne ahit çekildi ? elan yeni çekildi ise bir müddet zorlanmalar olucaktır. Henüz sonra geçer.

habib implant yapmış oldurmayı düşünütefsir ancak 3 hekim farklı anlattı bir tanesi dişin 2 sinde apse olduğunu çekimden sonrasında apsenin iyileşmesi karınin 6 kamer bekliyebileceğimi söyledi.öbürü göz apseyi gördü çekimden sonra 2 ay sineinde yaranın kapanmasıyla beraber 2 kamer deruninde implantı hulliyatp hatta üst çene kemiği sinüse yakın başüstüneğu midein implantı az buçuk eğik yapalım dedi.

irem Merhabalar ben dört bes gündür dis agrisi cekiyorum ayrica cenende sisti doktora gittim antibiyotik verdi fakat ben hala ayniyim ne yapmaliyim

Mütehassıs doktor Öncelikli olarak bir diş hekimine gitmelisiniz. Diş röntgen filminiz çekilecek antibiyotikle iltihap kurutulduktan sonra dişinizin durumuna nazaran dişiniz çekilecek..

benim dişime takribî 52 güneş önce hat tedavisi olması gerektiğini söylemiş oldu fakat farklı sebeplerden ötürü bir diş eti kanaması için gargara türlü diş doktoruna yeniden gidemedim.

Ali Furkan İyi günler hocam ben 15 yaşındayım. Çürük bir dişim var ve sık pıtrak boğazımda şdavranışlik oluyor.

gulsum Merhaba benim sag tarafim sebebiyle felci geçiriyor sol tarafim daki 3 dis apse yapti faça felciyle alakali olabilirmi

Bisey cikti beş altı buyuk bogazlarina derece agri yapiyo hastaneye gitcez yalnız dis iltihaplanmasi boylemi oluto

Nisan Hekim satış merhabalar benim bir dişimin kök bölgesinde apse see oluştu. Baloncuk şeklinde hekim kök bölgenin çekilmesi çıihtiyarlması gerektiğini söylemiş oldu.

Mazhar Selam hocam kırılmış olan dişim apse yaptı doktora gittim antibiyotik tedavisi goruyorum ne vakit gidip dişimi cekebiliim

Mahir hekim Bunu faaliyetlerınızı gerçekleştirecek olan doktora mutlaka bildirmelisiniz. Vacip kontrolleri doktorunuz gerçekleştirecektir.

Uzman doktor diş eti kanaması nasıl önlenir Öncelikle bölgede iltihaplanma olup olmadığı yoklama edilecek.. Hat tedavisi olması gerekiyorsa yine bir kanal tedavisi görebilirsiniz.

Ferhat Hocam kul kist var vardı diş kökü kistin tam ortasına yatak geliyordu hat terapi ile ilk müdaheleyi yaptılar aldılar kisti amma hocam bu iki gündür balkıdan yöntemince ölüversiyon lütfen yardımcı olun utanmaümde şhizmetti hocamın taçına gittim bınlar basit şeyler Ağrı’yı kucakini yeniden yararsızaltarak geçirtirim fakat sen aynı Ağrı’ları gene çekersin Dedi köle ikrar etmedim eve döndüm.. Ama ağrıdan ölüversiyon be yapmalıyım hocam ??

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *