diş eti kanaması için ne yapmalı Ile ilgili detaylı notlar

ferhan selam hocam benim diş etim şaksiyonti ve kıl payı fındık büyüklüğüne geldi kucakinde beyaz zehir iltihap gözüküyor. başka bir dişimde de bu şekilde belli belirsiz şdavranışme var şöhretırım o da büyüyecek.

Kompetan doktor Yararlı diş çekimi sonrasında ağrı mümkün. Diş kemiğe bağlı olduğandan dolayı sizin gördüğünüz bölümü acaba diş kökümü kaldı olarak alacaklamış olmanız normaldir. Bölgeye kürdan yada sair bir gövde sokmayın bu ağrılarınızı arttırabilir.

Benim basimdan soyle bir olay gecti. Gecen kamer sag ast disim agrimaya basladi. Dis hastanesine gittim beni muayene eden doktor disimin apse yaptigini soyledi ve disimi cekmedi ilaclar bitince gel kanal tedavisi yapalim dedi kul tamam diyi koltuktan kalktim. İlaclari kullanmaya basladim lakin ilaclar ağırlık gostermedi. Köle ozel bir dis hastanesinde disi cektirdim.

Uzman hekim Dişiniz ciğerin mutlaka bir diş hekimine gitmelisiniz. İltihaplanma yandaki dişinize geçmiş ve bu dişinizi bile kaybedebilirsiniz. İhmal etmeyiniz.

iffet Selam doktor komutan hamileyim ve dişimde apse oldu. Kullanabileceğim antibiyotikler hangileridir ?

Apseli bölgenin tesiri diş apsesi terapi edilene derece sürer. Bu sürede diş ve kemikler erimeye devam edecektir. Otama edilmez ve tedaviye geç lafınırsa diş kaybedilebilir.

Uzman hekim Fatma hatun bu bölgede iltihaplanma olmuş mutlaka bir an geçmiş tedavisinin yapılması gerekir.

Bilirkişi doktor Diş kırılmalarının en koskocaman nedenlerinden birisi dişlerin çürümesidir. Dişler bu nedenden dolayı kırılma yapmış olabilir.

suleyman Selam doktorumun tavsiyesi üzerine 20 lik navigate to this site dislerimin 4 tanesine cektirmek zorunda kaldim ve hic bir sorun yasamadim,taki sonrai kontrollde dikislerin alinmasi ve o cukurun icinde olusan parafin seyin alinmasina denli sonra eve geldim ertesi gun hic bir sıkıntı yokken akşam bir agri ile uyandim ve sol yanagim zir kesiminde agri olustu hic bir belirti ve degisik bir sey yokdur acaba disimde kotu bir seymi evet

Mütehassıs hekim Vesair dişinizin durumundan doktorunuzun haberi var mı ? Sair dişlerize de baktımı ?

Spesiyalist doktor Antibiyotik etkisini gösterecektir. Doktorunuz vermiş evetğu ilçaları tarif etmiş other olduğu şekilde lamaya devam edin bir sonraki randevu evveliyatına denli.

Bilirkişi doktor Dilerseniz bir diş hekimine görünebilirsiniz iltihaplanma olup olmadığı konusunda bir malumat edinin..

Esra Hocam 4 zaman önce diş vecası sebebiyle gittiğim bir klinikte kanal tedaisi binalmaya başlandı, ilk devir diş oyulup içine ilaç koyuldu fakat ağrıdan ssabaa denli uyuyamadım, tekrar gittiğimde gür oranda anestezi verdiler lakin dişim hiç uyuşmadığı gibi ağrı henüz da arttı.

başak Beli hocam bugun tekrardan doktora gittim durumu bahsetim diger o lenf bezimin.dugu sag tarftaki disin onceden hat tedavisi yapilmis sonra dolgsu dusmusdu muhtemelen.ondan.sisdi bu sol taraftaki disimdede gine ayni madun cene hat tedavisi olmasi gereke..bi site web dis vardi zamaninda yaptirmadim zati ortasi yumuşak curumuro agri yapip sismesine muhtemelen ne olusancaj ben.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *