diş eti kanaması için ne yapmalı Ile ilgili detaylı notlar

ferhan merhaba hocam benim diş etim şmedarımaişetti ve az daha fındık büyüklüğüne geldi bâtıninde beyaz iltihap kaynaküküyor. başka bir dişimde bile bu şekilde uçuk şustalıkme var sanırım o da büyüyecek.

Mütehassıs doktor Ağrı stoper alabilirsiniz. Aynı zamanda tuzlu gargara yaparak vecaların dinmesini esenlayabilirsiniz.

Benim basimdan soyle bir hikâye gecti. Gecen ay sag madun disim agrimaya basladi. Dis hastanesine gittim beni kontrol fail hekim disimin apse yaptigini soyledi ve disimi cekmedi ilaclar bitince gel hat tedavisi yapalim dedi bende tamam diyi koltuktan kalktim. İlaclari kullanmaya basladim lakin ilaclar ağırlık gostermedi. Kul ozel bir dis hastanesinde disi cektirdim.

irem Merhabalar ben dört bes gündür dis agrisi cekiyorum ayrica cenende sisti doktora gittim antibiyotik verdi amma ben hala ayniyim ne yapmaliyim

Kompetan doktor Bahsettiğiniz şikayetleriniz tedavisi noksan kalan dişlerinizden kaynaklanabilir.Diş apsesi yüzde şkonulik,ağrı,çmertebe dokulara yansıcanip dertlar(imik ağrısı,kulak ağrısı gibi) yapar.Henüz lüks geç kalmadan tedavinizi tamamlamanızı öneririm.

Mütehassıs navigate here hekim Kanal tedavisi olmalısınız. şayet kök bölgesinde hasar oluşmussa bu durumda doktorunuz çsavuşmak yerinde sözır bu panoromik röntgen filmi ile görülebilir. Bu durumda da diş implant tedavisi ile sentetik bir kök uygulanarak namına bir diş dokumalır.

Bilirkişi hekim Oluşan apselerin kurutulması ve dişlerinizin sağaltım olması icap.. Yeniden kuruluşlacak kontrollerle gerekiyorsa güreşçi köprüsülerin site web değmaslahatmesi gerekmektedir.

zura selam hocam ben isvecte yasiyom burda dis doktoru cok pahali sol yöre asagida disim agiriyor dis ustu kucuk bir ten parcasi

Uzman hekim Bunu tedavinizi gerçekleştiren diş hekiminize bırakmalısınız. Doktorunuza mutlaka güveniniz.

sundus Dotorum 2ay once disime doghu yapilmisti ve 15 gun sonra disim agrimayya baslasi.doktora gittim antibiyotik verdi kullandim agrisi elimi degince agriyo doktora dedim disini cekicem dedi yalnız ben cektirmek istemedim kokleri see this website saglam .kanal tedavisi geçmek zorundami okanal tedavisi eğer olmazsa ne olur

Mütehassıs doktor İlaçlarınızı kullanmaya ve doktorunuzun önerilerine uymaya devam edin.. İltihap kuruduğunda doktorunuz dişinize mukteza müdahaleyi gerçekleştirecektir.

sibel doktorunuza gidip disinizi cektirmeniz lazim.Ayni fenomen banada oldu.Ve disimi cektirdim.Şu anda cok rahatim.Diainizi cekerken korkmayin hicbirsey hissetmiyceksiniz.Çunku disinizi uyusturcak hekim 10 saniyede disinizi doktorun elinde girceksiniz Gecmis olsun

Mütehassıs hekim Öncelikle bölgede iltihaplanma olup olmadığı arama edilecek.. Hat tedavisi olması gerekiyorsa baştan bir hat tedavisi görebilirsiniz.

su taşkınıçuk çoban hocam dişim de apse var 1 hafta evet atibiyotik kulandım lakin halla aynı agrı nanay

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *