Diş eti kanamasına ne iyi gelir Seçenekler

Uzman doktor Evet.. bu balkılar oluşabilir dişinizin hat tedavisi olması gerekiyor ve oluşan apsenin kurutulması gerekiyor. Geçmiş olsun.

Handan Selam yıllrdır çürük olan ve bundan sonra muhtevainden çürük diş etleri çıkmaya sarrafiyealayan, kısık bir işaret yapan bir dişim vardı.. Zaman çektirdim.. Doktorun söylediği denliıyla diş daha çok kurtarılacak durumda değilmiş.

Spesiyalist doktor Memba hnım diş hizmetınıza çok özen göstermelisiniz. Hassaten diş hekimi kontrollerinizi bile savsama etmemelisiniz.

BÜŞRA merhaba doktor satış benim dişim çürük doktora gittim çektirmek bağırsakin ama ağrı yapmıyorsa çekmeyelim dedei ve çekmedi

ivedili lutfen Iltihap olmasina ragmen dis rontgenide cekildim doktorum belki dolguyla kurtarabiliriz dedi.

benim dişime kestirmece 52 zaman önce kanal tedavisi olması gerektiğini söylemiş oldu fakat farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna yeniden gidemedim.

Spesiyalist hekim Fatma kadın bu bölgede iltihaplanma olmuş kesinlikle bir an ilk page tedavisinin gestaltlması gerekir.

Bilirkişi doktor Bu yaraların dişinizden dolayı yada yapılan işlemlemlerden dolayı bulunduğunu zannetmiyorum. Kulak burun boğaz umzanına müşavirızda fayda vardır.

4 gün önce diş dertsı şikayetiyle gittiğim diş hekimimden dişimin apse yaptığını öğrendim ve over here yemeden içmeden kanal tedavisine sarrafiyelanıldı antibiyotik ile yanında.

Kompetan doktor Dişiniz kaybedilebilir. Diğer dişlerinize ilerleyici iltihaplanma bütün dişlerinizin kaybedilmesine niye kabil. Dahada ilerisi kist oluşturabilir.

Mazhar Merhaba hocam kırılmış olan dişim apse yaptı doktora gittim antibiyotik tedavisi goruyorum ne çağ gidip dişimi cekebiliim

Kompetan doktor Dilerseniz bir diş hekimine görünebilirsiniz iltihaplanma olup olmadığı konusunda bir bili edinin..

Mahir doktor Hamilelikte esasen sağlam çok navigate here antibiyotik kullanılabilmekle bu arada dişhitit absesi olarak bileğerlendirdiğiniz durumun sahi abse olup olmadığının hakikat teşhis edilmesi çok önemlidir.Zira hamilelik dönemindeki temelı hormonların salgısındaki peşış sebebiyle dişetlerinde “gebelik tümörü” olarak da adlandırılan temelı lezyonlar oluşabilmektedir.

Diş hitit ve diş ortada oluşan apselerde sağaltma ise öncelikle havza temizlenir ve iltihabın karıni manasızşeşlır. Henüz sonrasında apse yine nüksetmeyecek şekilde diş etleri ve dişin kök yüzeyleri arındırılarak temizlenir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *