En iyi Tarafı diş eti kanaması için gargara

Bilirkişi hekim He.. bu dertlar oluşabilir dişinizin hat tedavisi olması gerekiyor ve oluşan apsenin kurutulması gerekiyor. Geçmiş olsun.

Kompetan hekim Dileyiş ederim geçmiş olsun korkulacak bir şey yasak.. Antibiyotiklerinizi kullanın ve tedavinizi yapmış oldurın..

kaan Hekim komutan benim sol azı dişim önce balkıdı sonra balon kabilinden şalışverişti doktora gittim dâhilini temizledi largopen 500 mg yazdı kullan geçer dedi kullandım şiş indi lakin çene kemiğinin üzerinde hayla taşlaşmış şekilde iltihap var.Damağı nimp iltahabı manasızaltıcaz dedi bu sağaltım uygunmudur ?

18 yaşındaki Kızımı bir diş hastanesine götürdüm, Dişte iltahab ve damakta şteamüllik vardı. İlhablı dişe hat tedavisi uygulanmaz antibiyotik mi vereceksiniz dedim, yasak bir şey gayrimümkün dedi, kanal tedavisine başladı, 15dk. sonra kızım bağırıp ağlamaya temelladı, duyum yitimi evetğu halde iltihablı nahiye uyuşmamış tabi, az buçuk henüz devam etti ve geçici dolgu ile kapatıp, bir endodontistin görmesi gerek dedi.

Uzman doktor vitamin eksikliği ve beslenme alışhunrizklarınızdan dolayı bu tür durumlar görüşükebilir. Bir diş hekimine gitgide muayene olmalsınız. Durumun ne olduğu soy tahlileriyle belirli kabil. Geçmş olsun.

Kompetan doktor Giderek kesim kapanacaktır. Biraz zamana ihtiyacınız var. Bilgeye herhangi bir beden sokmayınız. şayet mıntıka ile sorunlarınız olursa tekrardan diş hekimine mebdevurunuz.

Diş apselerinin oluşmaması yürekin muhtıra diş hizmetınızı ve belirli aralıklarla diş hekimi kontrollerinizi boşlama etmeyiniz. Diş hekiminizin vereceği talimatları uygun uygulamaya özen göstermelisiniz.

Spesiyalist hekim Kifayetsiz ve sakim yapılan diş hizmetı sonucunda dişlerde apse oluşur. Lokma fazlalıkklarının bölgede birikmesi, tüketilen şekerli besinler ve dengesiz beslenme bunun üzerine iktidarsız yapılan diş bakımı bakterilen bölgede üremesi bâtınin elverişli bir ortam hazırlar.

nermin .erhaba hocam ben dislerime dolgu bitanede kanal yedavisi yaptirdim simdi sol üst ve madun disim alttaki kanal tedavili ve sagalt disim agiriyor hic bir sekilde bisey yiyemiyorum simdi cektirmeyi düşünüyorum bu uc diside siz ne onerirsiniz

nur Selam hocam ben18 yaşındayım bundan4 ay önce üst cenemin sol 6 ve 7 numaralarinda çürüme gördüm ve savsama etmemek hesabına ağrı olmamasına mukabil bir hekime mebdevurdum. Hekimim röntgene gerek duymadi ve disimde navigate to this website okkalı hasar olmadığını söyledi ve amalgam dolgu yapti.dolgudan sonra disim devamlı agriyordu ve etkili oldugunu da fark edip 2gun sonrasında hekimime tekrar gittim, dolgu sonrası agrinin alışılagelen oldugunu söyledi ve disimin güçlü kisimlarini torpu yontemiyle duzeltmeye calisti lakin disim uyusturulmadigi icin cok agrim evet koltukta acidan aglayinca hekimim disi tam temizleyemedigini dolguyu tekrarlayacagini söyledi lakin hekimime guvenmedigimden gitmedim sinav donemimde gitmem mumkun degildi.

Erek Doktor komutan merhabalar üst bölgedeki azcaı dişim apse yapmış durumda iltihaplanmalar var. Bu dertlar sağ görüşüme ağırlık yapar mı ? Çünkü sağ aynümde balkılar oluşdamızlık mirladı.

Mahir doktor Sağlam kontrol edilmeli ve behemehâl yalnız mutlaka apse yapaan dişleriniz acil otama görmelidir. Bu perese yayılacak ve kist oluşturacaktır. Niçin bu kadar read more… savsaklama ediyorsunuz.

Mahir doktor Yanlızca antibiyotik kullanmanız dişinizin iyileşmesini esenlamaz kanal tedavisi uygulanması gerekir. Yine antibiyotik tedavinize temellamanız ve kanal tedavinizi olmanız gerekir. Sigara kullanmaı iltihaplara ve oluşan iltihaplanmaların iyileşmemesine münasebet olur.

gülsevinçli merhaba hocam 3haftadır diş vecası çekiyorum dr gittiğim bile doktorum ilaç tedavisine serladı 1 haftasının sonun da apse geçmemiş iğne tedavesine kellealadık 5günün sonun review da dişimi çekti ve halen dertyor dr gittiğim bile bunu olabilceğini söledi ağrı stoper ve antibiyotik kullanmama mukabil vecalarım devam ediyor napmalıyım

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *