En iyi Tarafı diş eti kanaması nasıl önlenir

Uzman doktor Kanal tedavisi ile kurtarılması mümkünse önce kurtarılma için gidilmesi gerekiyor. En son çare olarak diş çekmi binalmalıdır.

Mütehassıs hekim Sorunun dişetinden mi yoksa diş kökünden mi kaynaklandığına röntgen çekerek incelemek gerekir.

Diş hekiminiz röntgen ve bir öğür terapi metodları ile apseli diş bölgesinin tşhisini yapacaktır.

Kompetan hekim Banko bu durumu ihmal etmeyiniz. Diş hekimine gitmeden kullanmanızı önermem öncelikli olarak diş hekiminizin denetleme etmesini sağlayıcı şayet diş hekiminiz önerirse o taktirde ilaç yararlanmaına esaslayınız. Kullanmış başüstüneğunuz otları e var ise hastalığınızı da doktorunuza belirtiniz.

ivedi lutfen Iltihap olmasina ragmen dis rontgenide cekildim doktorum belki dolguyla kurtarabiliriz dedi.

murat hocam antibiyotik kullandığım halde dişeti apsem üç gündür iyileşmedi ayrıca şnöbetiklik sanki daha da artmakta napmalıyım üç günde şkonuiğin inmemesi nolmal mi kullandığım anibiyotik (amoklavin BID )

çaykara selam hocam benim diş etimde ve dudak muhtevaimde durmadan apse oluyor biri geçiyor ötekisi temellıyor bunların geçmesi muhtevain ne yapabilirim?

Spesiyalist doktor Bu yaraların dişinizden dolayı yada meydana getirilen kârlemlerden dolayı read this post here bulunduğunu zannetmiyorum. Kulak kibir boğaz umzanına danışmanızda yarar vardır.

müstacel lütfen Kist oluşursa iyileştirme nasıl olur hekim mir/hatun? 16 yaşındayım.Bu hafta gidicem çok yalnız çok korkuyorum.

dilek altun Merhaba hocam çürük olan (yarısı olmayan) dişim agriyinca özel hastaneye gittim,dişimi uyusturduktan sonrasında bayan doktorum dışımi çıkardı fakat 2kök sinuse birçoktığını söyledi .

Bilirkişi doktor İlaçlarınızı kullanmaya ve doktorunuzun önerilerine uymaya devam edin.. İltihap kuruduğunda doktorunuz dişinize gerekli müdahaleyi gerçekleştirecektir.

Mütehassıs hekim Muhakkak araştırma edilmeli ve kesinlikle lakin behemehâl apse yapaan more.. dişleriniz evgin sağaltım görmelidir. Bu durum yayılacak ve kist oluşturacaktır. Münasebet bu denli savsaklama ediyorsunuz.

esin çok günler hocam 2 yıl ortodonti tedavisi gördüm.tellerim çıktı.ve pekâlâştirme tedavisine mebdeladım.alt kanin dişimin önünde bir ten çıktı hocam.ağrı namevcut.dönem hin büyüyüp küçülüyor.diş doktoruma gittim.apse oluşmuş dedi ve hat tedavisi dokumalacak dedi.paranomik film çekti.

Mahir doktor Niçin hiç navigate to this site diş hekimine gitmeyi denemediniz. Bölgede herhangi bir çürüme var mı ? İltihapların oluşumu devam ediyor mu ? Diş hekiminiz sayfa için sizi bilgilendirecek ve mukteza tedavi yöntemlerini serlatacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *