En Kuralları Of Diş eti kanamasına ne iyi gelir

ferhan merhaba hocam benim diş etim şdavranışti ve kıl payı fındık büyüklüğüne geldi deruninde beyaz zehir iltihap aynüküyor. diğer bir dişimde de bu şekilde ferah şdavranışme var şöhretırım o da büyüyecek.

Spesiyalist doktor Rica ederim geçmiş olsun korkulacak bir şey namevcut.. Antibiyotiklerinizi kullanın ve tedavinizi yaptırın..

habib implant yapmış oldurmayı düşünütefsir fakat 3 doktor farklı anlattı bir tanesi dişin 2 sinde apse bulunduğunu çekimden sonra apsenin iyileşmesi ciğerin 6 ay bekliyebileceğimi söyledi.öbürü göz apseyi gördü çekimden sonra 2 kamer dâhilinde yaranın kapanmasıyla beraber 2 ay sineinde implantı ağırlıkp hatta üst çene kemiği sinüse andıran evetğu sinein implantı azıcık eğik yapalım dedi.

medeni Hocam gecen haftalarda size bir istifham yoneltmistim sanirim sorumu kacirmissiniz lutfen bir cvp yazabilirmisiniz hafifte olsa rahatsizligim devam ediyor bu rahatsizlik yapilan dolguyla baglantili olabilirmi ?

iffet Selam doktor koca hamileyim ve dişimde apse oldu. Kullanabileceğim antibiyotikler hangileridir ?

Mahir doktor Antiboyotik tedavisini doktorunuzun dediği zamana derece kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

berke merhama doktor abi ben 12 yasındayım dısımın birlikte et war arıo ama bir tomar deıl ne yapabılırm doktor hat tedavimi yapar

bir ben habitat dişinda kanal tedavisi olmuştum.ama site here yarim kaldi ilk seans ahir turkiyeye donus yapmistim ve yaklasik olarak 7 kamer savsama ettim ve son 1aydir devamlı apse halinde.ve geçmiyor doktora gitmeyi kesiksiz olarak erteliyorum sizce resmî bir şey varmidir?

dündar Hocam merhaba.Benim 2 sıra önce sol üst art dişimde 20 likle onun arkasındakı diş arasında agrı vardı.Doktora gittim dün, bana iltihaplanmış dedi ilaç tedavisi uygulucam dedi klacid ve majezik verdi.

nur Selam prev hocam ben18 yaşındayım bundan4 kamer önce üst cenemin sol 6 ve 7 numaralarinda çürüme gördüm ve boşlama etmemek yerine ağrı olmamasına karşın bir hekime saksıvurdum. Hekimim röntgene icap duymadi ve disimde ziyade hasar olmadığını söylemiş oldu ve amalgam dolgu yapti.dolgudan sonrasında disim devamlı agriyordu ve ali oldugunu da nüans edip 2gun sonrasında hekimime tekrar gittim, dolgu sonrası agrinin düzgülü oldugunu söyledi ve disimin ali kisimlarini torpu yontemiyle duzeltmeye calisti ancak disim uyusturulmadigi icin cok agrim oldu koltukta acidan aglayinca hekimim disi tam temizleyemedigini dolguyu tekrarlayacagini söyledi ama hekimime guvenmedigimden gitmedim sinav donemimde gitmem mumkun degildi.

nur dişim acayip derecedde şaksiyonti hekim satma apse yaptı antıbıyotk kullanıorum ıkı dundur ama şmedarımaişetliği çekmedı ne review yapmalıyım ?

Uzman doktor Dilerseniz bir diş hekimine görünebilirsiniz iltihaplanma olup olmadığı dair bir malumat edinin..

hilal dişime kestirmece bir yıl önce kanal tedavisi bünyeldı fakat aradan dü ay geçmeden o dişimde bir kırılma oldu ve dişimin deruni oyuk gibi oldu kaşındırmak yediğim gün çiğneme esnasında ağrıma oluyo dişlerimi birbirine bastıramıdeğerlendirme ne yapmam gerekiyo yardımcı olursanız sevinirim

Apse tedavilerinde hat tedavisi haricinde cerrahi sağaltma icraatı da vardır. Bu cerrahi nöbetlemler periodontist uzmanları tarafından gerçekleştirilmektedirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *