Greatest Kılavuzu diş eti kanaması nasıl önlenir için

Bilirkişi hekim Kanal tedavisi ile kurtarılması mümkünse önce kurtarılma yoluna gidilmesi gerekiyor. En son çare olarak diş çekmi binalmalıdır.

Ivedi lütfen Hocam benim bir dişime de hat tedavisi vacip dedi hekim. Hekim Edolar diye bir ağrı stoper verdi. Ama bu ilaç eczacının verdiği Arveles kadar yanık değil ayrıca hiç tesiri olmuyor. Elan önce Alfasilin kullanıyordum ve bu beni bayağı sükûnet ettiriyordu.

Bilirkişi hekim Memba hnım diş bakımınıza çok özen göstermelisiniz. Hatta diş hekimi kontrollerinizi bile savsama etmemelisiniz.

ıtır Hocam merhabalar, üst azı dişimin (henüz önceden hat tedavisi uygulanmıştı) dolgusu düştü baya bir zamandır boşlama ediyordum ne günah ki son günlerde şustalıkkinlik oluştu kendi kendine indi bir henüz oluştu bugün yarın giderim derken tekrar şanlayıştiğini gördüm bugün elimle arama ederken bir anda patladı ve iltihap fışkırdı arkasından da biraz kanla cafcaflı aktı eş hekimine temelvurdum takkadak bana Sulcid 375 yazdı fakat ben bu yıl 3 sefer penisilin ve türevi ilaç kullandım ilacı kullansam mı diş doktoruma gideceğim amma kullanmadan mı gitsem kullanıp mı gitsem bilemedim bir de bu iltihabın patlaması çok sakıncalı mı kana karışma kadar bir durumu var mı :S

Spesiyalist doktor Bahsettiğiniz şikayetleriniz tedavisi sağlıksız kalan dişlerinizden kaynaklanabilir.Diş apsesi yüzdelik şmeselelik,ağrı,çevre dokulara yansıcephe ağrılar(iaşe vecası,kulak balkısı gibi) yapar.Daha şu denli geç see here kalmadan tedavinizi tamamlamanızı öneririm.

erek hocam antibiyotik kullandığım halde dişhitit apsem üç gündür iyileşmedi hatta şçalışmaiklik sözde henüz da artmakta napmalıyım üç günde şmeslekiğin inmemesi nolmal mi kullandığım anibiyotik (amoklavin BID )

Eylem Merhabalar dişim çok ağrıyordu doktora gittim ve apse yapmış dedi.igne( antibiyotik)tedavisi verdi 10adet.ama ben 6mayıs ruzü sima operasyonu olacağım dişteki apse geçmiş olur mu?

gulsum Merhaba benim sag tarafim next beniz felci geçiriyor sol tarafim daki 3 dis apse yapti faça felciyle alakali olabilirmi

Uzman hekim Bunu tedavinizi gerçekleştiren diş hekiminize bırakmalısınız. Doktorunuza behemehâl güveniniz.

Mütehassıs doktor Dişiniz kaybedilebilir. Sair dişlerinize ilerleyen iltihaplanma tüm dişlerinizin kaybedilmesine neden kabil. Dahada ilerisi kist oluşturabilir.

Minanur Meraba hocam ben 16 yaşındayım dişimin kökünde kırmızı diş etimdemden bir şteamülkinlik var ben bunu ilk çıktığında çok asitli bir şey içtim sanarak çıktı zannetmiştim sonta orayı kopartım koparttıktan sonrasında gene büyümeye serladı ne yapmalıyım dişçiye gitmem gereklimidir

Mütehassıs hekim Kesinlikle bir diş hekimine gitmelisiniz. Düşünülecek bir hesap bileğildir. şayet apse kurutucu verecekse bunu doktorunuz verecektir. Çürük dişinizi hoppadak sağaltım yapmış oldurın..

Mahir doktor Aluşan apse ilrlemiş ve kemik dokua yıkılmalara sebebiyet vermiş daha sites önce dertlarınız olmuş geçmiş yalnız siz bu ağrılara katlanarak diş hekimine gitmemissiniz.

Apse tedavilerinde hat tedavisi haricinde cerrahi terapi icraatı da vardır. Bu cerrahi işlemlemler periodontist uzmanları tarafından gerçekleştirilmektedirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *